top of page

F.A.Q.

Frequently Asked Question

Czy muszę robić zakupy?

F.A.Q. 1

Nie, szef kuchni zrobi zakupy i kupi wszystko co jest niezbędne do przygotowania potraw. Uzgodniona cena obejmuje wszystkie wydatki.

Potrzebujesz specjalnego sprzętu?

F.A.Q. 2

Zazwyczaj szef kuchni prosi cię o pokazanie kuchni. Gdyby zaszła jakaś specjalna potrzeba, on sam się wszystkim zajmie, nie musisz się o nic martwić.

Co obejmuje menu?

F.A.Q. 3

Zwykle oferta obejmuje przystawkę, pierwsze danie, drugie danie i deser, ale możemy również dostarczyć mniej lub więcej potraw zgodnie z Twoimi życzeniami i możliwościami.

Kto potem posprząta kuchnię?

F.A.Q. 4

Kuchnia i wszystko, z czego korzysta szef kuchni, są sprzątane na koniec usługi. Cieszysz się towarzystwem i nie myślisz o niczym innym, znajdziesz wszystko tak jak zostawiłeś zanim przybyli goście.

Tylko w domu czy nawet gdzie indziej?

F.A.Q. 5

Gdziekolwiek to możliwe: jeśli zastanawiasz się nad wynajęciem pomieszczenia szef kuchni może przyjechać i ugotować dla ciebie i twoich gości.

Jeśli chce zorganizować obiad/kolację na więcej niż 10 osób?

F.A.Q. 6

Przeanalizujemy każdą Twoja potrzebę, nawet w przypadku większej liczby osób. Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy.

Jak wybrać menu ?

F.A.Q. 7

Menu dobierane jest zgodnie do Twoich potrzeb, gustu i upodobań. Oferta jest dość szeroka i na pewno znajdziesz cos dla siebie.

Co powinienem zrobić?

F.A.Q. 8

Wystarczy zaprosić gości, przygotować stół i czekać. Nic więcej

Czy można obserwować szefa kuchni podczas przygotowywania?

F.A.Q. 9

Oczywiście, możesz zadawać pytania i zaspokoić swoją ciekawość.

Organizujesz również imprezy dla firm?

F.A.Q. 10

Oczywiście, że tak. Wystawiamy bez problemu faktury prywatnym firmom.

Widziałem, że istnieją trzy przykłady menu o różnych cenach, czy muszę wybierać między jednym z nich?

F.A.Q. 11

Nie musisz wybierać między tymi trzema propozycjami: są to tylko trzy typowe przykłady z trzema różnymi przedziałami cenowymi. Menu, które przygotujemy, zostanie dostosowane do twoich preferencji i upodobań.

Zastrzeżenie dotyczące prywatności

Privacy

Otrzymujemy, zbieramy i przechowujemy wszelkie informacje, które wprowadzasz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w jakikolwiek inny sposób. Gromadzimy również adres protokołu internetowego (IP) używany do połączenia komputera z Internetem; dostęp; adres e-mail; hasło; informacje o komputerze i połączeniu oraz historia zakupów. Możemy używać narzędzi programowych do pomiaru i gromadzenia informacji o sesji, w tym czasów odpowiedzi strony, czasu trwania wizyt na określonych stronach, informacji o interakcji na stronie oraz metod używanych do opuszczania strony. Gromadzimy również dane osobowe (w tym imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, komunikaty); szczegóły płatności (w tym informacje o karcie kredytowej), komentarze, opinie, recenzje produktów, rekomendacje i profil osobisty.

Gromadzimy takie dane osobowe i nieosobowe w następujących celach:

świadczenia Usług i zarządzania nimi;

zapewnić stałą pomoc i wsparcie techniczne naszym użytkownikom;

aby móc kontaktować się z naszymi gośćmi i użytkownikami za pomocą ogólnych lub spersonalizowanych powiadomień o usługach i wiadomości promocyjnych;

do tworzenia zagregowanych danych statystycznych i innych zagregowanych i / lub wywnioskowanych informacji nieosobowych, które my lub nasi partnerzy biznesowi mogą wykorzystywać do świadczenia i ulepszania naszych odpowiednich usług;

do przestrzegania obowiązujących przepisów i regulacji

Nasza firma jest hostowana na platformie Wix.com. Wix.com zapewnia nam platformę internetową, która pozwala nam sprzedawać nasze produkty i usługi. Twoje dane mogą być przechowywane za pośrednictwem magazynu danych Wix.com, baz danych i ogólnych aplikacji. Twoje dane są przez nich przechowywane na bezpiecznych serwerach, chronionych zaporami ogniowymi.

Wszystkie bramki płatności bezpośrednich oferowane przez Wix.com i używane przez naszą firmę są zgodne ze standardami określonymi przez PCI-DSS zarządzanymi przez PCI Security Standards Council, która jest wspólnym wysiłkiem takich marek, jak Visa, MasterCard, American Express i Discover. Wymagania PCI-DSS pomagają zapewnić bezpieczne przetwarzanie danych kart kredytowych przez nasz sklep i jego dostawców.

Możemy skontaktować się z Tobą, aby poinformować Cię o Twoim koncie, rozwiązać problemy z Twoim kontem, rozwiązać spór, pobrać należne prowizje lub sumy, zbadać Twoje poglądy za pomocą ankiet lub kwestionariuszy, przesłać aktualizacje o naszej firmie lub w inny sposób. możemy skontaktować się z Tobą w celu wyegzekwowania naszej Umowy z użytkownikiem, obowiązujących przepisów krajowych i wszelkich umów, które możemy zawrzeć z Tobą. W tym celu możemy kontaktować się z Państwem za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, wiadomości tekstowej i poczty.

Jeśli nie chcesz, aby Twoje dane były przetwarzane, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail [wpisz swój adres e-mail] lub wyślij nam list na adres: [podaj adres pocztowy].

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o częste jej sprawdzanie. Zmiany i wyjaśnienia zaczną obowiązywać natychmiast po ich opublikowaniu na stronie internetowej. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej polityce, powiadomimy Cię, że została zaktualizowana, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach je wykorzystujemy i / lub ujawniamy.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp, poprawić, zmodyfikować lub usunąć jakiekolwiek posiadane przez nas dane osobowe, skontaktuj się z nami pod adresem [e-mail] lub wyślij list na adres: [fizyczny adres pocztowy].

bottom of page